KONST / Litografier / Offset tryck 12343014

nr 1234 3014

Adolf Hallman

(1893-1968)

Offset tryck, Adolf Hallman (1893-1968), "Nattog i undergrundsbanen". Signerad, daterad -49. Motivet: 30x45

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:50:51