ÖVRIGT / Mattor / Matta 12846302

nr 1284 6302

Matta

Baotou, Kina, 1800-tal, ca 60x126 cm

Konditionsrapport: slitage, lagad

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:22:04

24/10 22:32:41 1      Vinnande bud
28/10 19:18:50 1      Vinnande bud

Orientmatta