MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 13377275

nr 1337 7275

Matsalsgrupp

13 delar, Rokokostil. Längd: 160 cm. Djup: 120 cm. Höjd: 77 cm + 4+ 1 ilägg x65/35

Konditionsrapport: slitage, skador, fläckar

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 13 juli 2020
kl 20:33:07