MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 12905003

nr 1290 5003

Matsalsgrupp

7 delar, 1950-tal, Domus Danica, Erik Buck, Jakaranda (Citesintyg medföljer). Diameter: 120cm Stolar OD 49

Konditionsrapport: nagg på kant av iläggsskiva

Utrop:

5.000 kr

Såld:

17.500 kr

måndag 18 november 2019
kl 18:11:18

  • Tema
  • 18 nov

Retro

Läs mer om Retro