MÖBLER / Bord / Matbord 12968711

nr 1296 8711

Matbord

Med två stolar, Gustaviansk stil. Bredd: 110 cm. Djup: 75 cm. Höjd: 74 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 9 december 2019
kl 20:02:05

Den Gustavianska stilen