KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Mapp 12178542
nr 1217 8542
Max Papart
(1911-1994), Frankrike
Mapp, (4 st), Aubes Muettes, 40x36 ca, 58/100, signerade
Max Papart, fransk målare född i Marseille 1911, död 1994.
Utrop:
2.600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 19 november 2018
kl 19:51:38
18/11 12:41:44
19/11 13:08:59