BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 13337404

nr 1333 7404

Ljusstakar

6 st, mässing, Gusum. Höjd: 8-27 cm

Konditionsrapport: skador, slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 15 juni 2020
kl 18:40:39

Mässing