KONST / Litografier / Litografisk affisch 13049001

nr 1304 9001

Litografisk affisch

John Bauer, 1914, "Konstnärsklubbens Cabaret", Berns 14 Dec, 92x65 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

8.000 kr

Såld:

9.200 kr

måndag 27 januari 2020
kl 18:30:38

  • Klassiska
  • 27 jan

Klassiska

Läs mer om Klassiska