KONST / Litografier / Litografier 12868280

nr 1286 8280

Hans Viksten

(1926-1987), Sverige

Litografier, 4 st, Hans Viksten (1926-1987), Sverige. Signerad, numrerad 200-upplaga. Bladets mått: 63x44 cm

Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.

måndag 4 november 2019
kl 20:21:14

Hans Viksten

Läs mer om Hans Viksten