KONST / Litografier / Litografi 13038406

nr 1303 8406

Teresa Wennberg

(f. 1944), Sverige

Litografi, Teresa Wennberg (f. 1944), Sverige. Signerad, numrerad 4/25. Motivet: 51x17 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

250 kr

måndag 27 januari 2020
kl 19:38:26

Teresa Wennberg

Läs mer om Teresa Wennberg