bakg

  KONST / Litografier / Litografi 12354080



*

nr 1235 4080


Litografi

2 st, Stockholmsmotiv, 25x38


Utgick

Sista tid för bud online:

måndag 18 februari 2019
kl 18:31:31


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
  • 3330 Blandteknik
    Gérard Titus-Carmel (f. 1942), Frankrike. "Monumen..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    16 december kl 18:37
  • 3110 Färglitografi
    2 st, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, n..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    16 december kl 19:58
  • 9085 Färglitografi
    Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    16 december kl 20:35
  • 9087 Färglitografi
    Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    16 december kl 20:37
  • 3354 Färglitografi
    Bo Hultén (f. 1945), Sverige. Signerad, daterad 19..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    16 december kl 20:56
  • 6454 Färglitografi
    Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Södermalm. Signe..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om 40 dagar
    20 jan kl 18:37




Ladda ner broschyr