bakg

  KONST / Litografier / Litografi 12354080



*

nr 1235 4080


Litografi

2 st, Stockholmsmotiv, 25x38


Utgick

Sista tid för bud online:

måndag 18 februari 2019
kl 18:31:31


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
  • 2149 Färglitografi
    2 st, Oidentifierad konstnär. Sign 83. Signerad. M..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 augusti kl 20:20
  • 2187 Färglitografi
    Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrera..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 augusti kl 18:42
  • 3106 Färglitografi
    Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. "Gröna Lund..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 augusti kl 18:41
  • 3015 Färglitografi
    Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Östermalmsh..//
    Aktuellt bud: 2.600 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 augusti kl 19:43
  • 3074 Färglitografi
    Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Skärgårdsbå..//
    Aktuellt bud: 600 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 augusti kl 20:58
  • 2033 Färglitografi
    Carl Larsson (1853-1919), Sverige. Ej signerad, "U..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 augusti kl 20:59




Ladda ner broschyr