KONST / Litografier / Litografi 13016481

nr 1301 6481

Stig Lindberg

(1916-1982), Sverige

Litografi, Stig Lindberg (1916-1982), Sverige. Tryckt signatur. Ej signerad. Motivet: 23x16 ca

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 20 januari 2020
kl 19:18:59

Stig Lindberg

Läs mer om Stig Lindberg