KONST / Litografier / Litografi 12702354

nr 1270 2354

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Litografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, numrerad 43/250. Motivet: 23x18 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 20:58:11

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson