KONST / Litografier / Litografi 12702357

nr 1270 2357

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Litografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, numrerad 79/250, Apotek. Motivet: 21x16 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 20:00:35

26/8 19:18:29 1      Vinnande bud

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson