KONST / Litografier / Litografi 12455244

nr 1245 5244

Nina Bondeson

(f. 1953), Sverige

Litografi, Nina Bondeson (f. 1953), Sverige. "Ung man tröstas", ej numrerad, signerad. Motivet: 38x26 cm

Nina Bondeson, svensk bildkonstnär född 1953.

Utrop:

300 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 1 april 2019
kl 21:11:35

Nina Bondeson

Läs mer om Nina Bondeson