KONST / Litografier / Litografi 12342058

nr 1234 2058

Lennart Rodhe

(1916-2005), Sverige

Litografi, Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. 26/50. Signerad, daterad 1965, med dedikation, löst blad, bladets mått: 39x50

måndag 11 februari 2019
kl 20:53:44

Lennart Rodhe

Läs mer om Lennart Rodhe