KONST / Litografier / Litografi 12343262

nr 1234 3262

Litografi

Kare Kaage. Signerad, daterad 74, PT. Motivet: 20x15

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:33:39