KONST / Litografier / Litografi 13036320

nr 1303 6320

Jukka Vänttinen

(f. 1954)

Litografi, Jukka Vänttinen (f. 1954), "Motspår", 2010. Signerad, numrerad 159/180. Motivet: 39x15cm

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 27 januari 2020
kl 18:18:19