KONST / Litografier / Litografi 13036314

nr 1303 6314

Litografi

Jan Eric Johansson, "förälskelsen". Signerad, numrerad 70/120. Motivet: 82x58cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 27 januari 2020
kl 18:11:13