KONST / Litografier / Litografi 12756431

nr 1275 6431

Isaac Grünewald

(1889-1946), Sverige

Litografi, Isaac Grünewald (1889-1946), Sverige. Par. Signerad. Motivet: 45x62 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:40:38

Isaac Grünewald

Läs mer om Isaac Grünewald