KONST / Litografier / Litografi 12756431

nr 1275 6431

Isaac Grünewald

(1889-1946), Sverige

Litografi, Isaac Grünewald (1889-1946), Sverige. Par. Signerad. Motivet: 45x62 cm

Utrop:

700 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 300 kr (per 21:57:30)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 18:40:38

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
15/9 10:35:37 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Isaac Grünewald

Läs mer om Isaac Grünewald