bakg

  KONST / Litografier / Litografi 7585182



*

nr 758 5182


Litografi

Gustav Bolin, fiskeläge, 27/100, motivets mått: 40x40


Följerätt

Ja

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

Sista tid för bud online:

måndag 14 maj 2012
kl 19:46:42


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
13/5 21:40:34 1      Vinnande bud



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: båtar fiskebåtar fiskeläge grafik gustav bolin hamn litografi litografier marin motiv med vatten vatten
  • 4653 Färglitografi
    3 st, Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Si..//
    Aktuellt bud: 500 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    13 juli kl 18:15
  • 4221 Färglitografi
    3 st, Harald Lindberg (1901-1976), Sverige. Signer..//
    Aktuellt bud: 250 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    13 juli kl 19:44
  • 4405 Färglitografi
    4 st, Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), Sverige. B..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    13 juli kl 18:28
  • 4625 Färglitografi
    Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Signerad, n..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    13 juli kl 19:24
  • 4200 Färglitografi
    Alf Olsson (f. 1925), Sverige. Signerad, numrerad ..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    13 juli kl 18:13
  • 4017 Färglitografi
    Anders Österlind. Signerad, numrerad 185/330. Moti..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    13 juli kl 18:29




Ladda ner broschyr