bakg

  KONST / Litografier / Litografi 7585182



*

nr 758 5182


Litografi

Gustav Bolin, fiskeläge, 27/100, motivets mått: 40x40


Följerätt

Ja

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

Sista tid för bud online:

måndag 14 maj 2012
kl 19:46:42


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
13/5 21:40:34 1      Vinnande bud



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: båtar fiskebåtar fiskeläge grafik gustav bolin hamn litografi litografier marin motiv med vatten vatten
  • 3330 Blandteknik
    Gérard Titus-Carmel (f. 1942), Frankrike. "Monumen..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    16 december kl 18:37
  • 7013 Etsningar & li..
    6 st, Ernst Hällgren (1889-1944), Sverige. Stockho..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om 37 dagar
    20 jan kl 20:19
  • 3110 Färglitografi
    2 st, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, n..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    16 december kl 19:58
  • 3460 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    16 december kl 18:53
  • 9085 Färglitografi
    Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    16 december kl 20:35
  • 9087 Färglitografi
    Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    16 december kl 20:37




Ladda ner broschyr