MÖBLER / Bord / Lampbord 13491109

nr 1349 1109

Lampbord

Etikettmärkt NK, 1925. Bredd: 38, djup: 38 cm, höjd: 59 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 28 september 2020
kl 20:39:23