MÖBLER / Kistor / Koffert 12846382

nr 1284 6382

Koffert

Indestracto Trunk, ca 1920-tal. Proveniens familjen Bernadotte af Wisborg. Längd: 100. Höjd: 30 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 18:23:48

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.600 kr
  Göteborg 1.600 kr
  Helsingfors 1.600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor