MÖBLER / Kistor / Koffert 12846382

nr 1284 6382

Koffert

Indestracto Trunk, ca 1920-tal. Proveniens familjen Bernadotte af Wisborg. Längd: 100. Höjd: 30 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 18:23:48