GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kina 9603273

nr 960 3273

Kina

5 delar, höjd: 5-25 cm

Konditionsrapport: slitage, skador, nagg

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 maj 2015
kl 20:08:01