MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 9603385

nr 960 3385

Karmstolar

1 par, 1920-tal

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 maj 2015
kl 20:03:51

11/5 19:06:12 1      Vinnande bud