MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 12455006

nr 1245 5006

Karmstolar

ett par, NK, 1900-talets första hälft, etikettmärkta

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 1 april 2019
kl 20:48:05