MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 12859023

nr 1285 9023

Karmstol

sk Crownchair, barock. Proveniens familjen Bernadotte af Wisborg

Konditionsrapport: kompletterad

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 18:08:47

26/10 13:24:03 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 600 kr
  Göteborg 600 kr
  Helsingfors 600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska
  • 28 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska
Barocken
Europeisk konststil som uppkommer i Italien vid 1550-talet.