MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 13305011

nr 1330 5011

Karmstol

Gustaviansk, Johannes Andersson, Skår, Lindome, Signerad IAS

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

2.400 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 25 maj 2020
kl 20:48:49

  • Klassiska
  • 25 maj

Klassiska

Läs mer om Klassiska
Den Gustavianska stilen