ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Häften 12343155

nr 1234 3155

Häften

12 st, Ouvrages Arabes, tidigt 1900-tal. Längd: 25cm. Bredd: 18cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:31:58

10/2 20:44:07 1      Vinnande bud