KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 12354152

nr 1235 4152

Gravyrer

4 st, 1700-/1800-tal. 46x36cm. 23,5x36cm. 34,5x37cm. 33x40cm.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 18 februari 2019
kl 20:57:42