KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 12342084

nr 1234 2084

Gravyrer

2 st, 1700-/1800-tal, "an Italian Fair" & batalj. Motivet: 26x35 & 33x46

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:20:18