KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 12813033

nr 1281 3033

Victor Vasarely

(1906-1997), Ungern

Gouache, Victor Vasarely (1906-1997), Ungern. Komposition. Signerad Vasarely. Motivet: 40,5x34 cm

Utrop:

22.000 kr

Såld:

20.000 kr

måndag 14 oktober 2019
kl 19:38:32

14/10 19:33:32 1      Vinnande bud
14/10 19:34:19 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Victor Vasarely

Läs mer om Victor Vasarely
Gouache