KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 11139079

nr 1113 9079

Göte Göransson

(f. 1921), Sverige

Gouache, Göte Göransson (f. 1921), Soldater, signerad, 42, 5x29, 5

Göte Göransson, svensk målare född 1921.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

400 kr

måndag 5 juni 2017
kl 19:41:24

2/6 15:21:33 1      350 kr
5/6 19:11:01 2      Vinnande bud

Göte Göransson

Läs mer om Göte Göransson
Gouache