BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 12769356

nr 1276 9356

Golvlampa

tre ljuspunkter. Höjd: 174 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 23 september 2019
kl 18:38:58