KONST / Litografier / Gicléetryck 13827015

nr 1382 7015

Anita Paulsson

(f. 1942), Sverige

Gicléetryck, Anita Paulsson (f. 1942), Sverige. "Dagmamman". Signerad, numrerad 2/100. Oramat löst blad. Motivet: 38x28 cm

Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 1 mars 2021
kl 18:22:22

Anita Paulsson

Läs mer om Anita Paulsson