ÖVRIGT / Diverse / Fortunaspel 9603473

nr 960 3473

Fortunaspel

tidigt 1900-tal, längd: 78 cm, proveniens Odensviholm

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 11 maj 2015
kl 18:46:20