GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fohund 9802537

nr 980 2537

Fohund

glaserad terrakotta, Kina, 1800-tal, höjd: 23 cm, slitage

måndag 14 september 2015
kl 18:55:11