ÖVRIGT / Mattor / Flossamatta 12946285

nr 1294 6285

Flossamatta

Märta Gahn, Monogramsignerad MG, 127x210 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 december 2019
kl 20:23:44

2/12 20:07:45 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg 800 kr
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor