ÖVRIGT / Diverse / Fiskgrytor 12983068

nr 1298 3068

Fiskgrytor

2 st, bland annat Finland, Gjutjärn. Längd: 38-52cm. Djup: 15-16cm. Höjd: 14cm.

Konditionsrapport: skador, slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 16 december 2019
kl 19:02:10