MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 13073494

nr 1307 3494

Carl Malmsten

(1888-1972), Sverige

Fåtöljer, Ett par, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Brännmärkta CM. Höjd: 73 cm

Konditionsrapport: slitage, spricka/lagning i ben

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 17 februari 2020
kl 20:47:30