MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 13038168

nr 1303 8168

Fåtöljer

ett par

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 27 januari 2020
kl 20:52:45

25/1 09:33:27 1      Vinnande bud