MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 13486450

nr 1348 6450

Alvar Aalto

(1898-1976), Finland

Fåtöljer, 3 st, Alvar Aalto (1898-1976), Finland. Artek, böjträ / sadelgjord / rotting

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 21 september 2020
kl 20:41:09

Alvar Aalto

Läs mer om Alvar Aalto