MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 12354346

nr 1235 4346

Fåtölj

Tidigt 1900-tal, skinn

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 18 februari 2019
kl 19:44:49

Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko