MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 13835579

nr 1383 5579

Fåtölj

Sent 1800-tal

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 mars 2021
kl 18:37:24

6/3 15:01:37 1      Vinnande bud

Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko