MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 13656518

nr 1365 6518

Fåtölj

Rokokostil

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 7 december 2020
kl 18:06:53

2/12 09:55:49 1      100 kr
6/12 13:00:09 2      Vinnande bud

Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko