MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 14361014

nr 1436 1014

Carl Malmsten

(1888-1972), Sverige

Fåtölj, Farmor, Fast stoppad rygg och sits med stomme i trä

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 6 december 2021
kl 20:54:45

Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko