MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 12868056

nr 1286 8056

Fåtölj

1940-tal

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 4 november 2019
kl 18:42:11

Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko