MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 12868056

nr 1286 8056

Fåtölj

1940-tal

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 4 november 2019
kl 18:42:11

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 600 kr
  Göteborg 600 kr
  Helsingfors 600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko