MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 13581350

nr 1358 1350

Fåtölj

längd (c)

Konditionsrapport: slitage, skador

måndag 2 november 2020
kl 20:10:05

Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko