GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 13374447

nr 1337 4447

Fat

3 delar, Kina. Diameter: 20-22,5 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

5.800 kr

måndag 13 juli 2020
kl 18:29:20