KONST / Litografier / Färgserigrafi 12847020

nr 1284 7020

Enrico Baj

(1924-2003), Italien

Färgserigrafi, Enrico Baj (1924-2003), Italien. Komposition. Signerad, numrerad 131/250. Motivet: 57x80 cm

Konditionsrapport: glaset med intorkad tejp

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:37:40

26/10 13:17:57 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Enrico Baj

Läs mer om Enrico Baj