KONST / Litografier / Färgserigrafi 12847020

nr 1284 7020

Enrico Baj

(1924-2003), Italien

Färgserigrafi, Enrico Baj (1924-2003), Italien. Komposition. Signerad, numrerad 131/250. Motivet: 57x80 cm

Konditionsrapport: glaset med intorkad tejp

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:37:40

26/10 13:17:57 1      Vinnande bud

Enrico Baj

Läs mer om Enrico Baj